ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΑΠΟ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΓΙΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΣΤΗΝ ΝΑΥΑΓΟΣΩΣΤΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ ΤΩΝ ΑΚΤΩΝ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΘΕΡΙΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Γνωστοποιείται στους ενδιαφερόμενους που θέλουν να απασχοληθούν στον Δήμο ως ναυαγοσώστες κατά την θερινή περίοδο του 2017, ότι για την ναυαγοσωστική κάλυψη των ακτών του Δήμου Βόλβης, πρόκειται να προσληφθούν συνολικά δέκα (10) ναυαγοσώστες.

Σύμφωνα με τον προγραμματισμό του Δήμου προβλέπεται να απασχοληθούν πέντε (5) ναυαγοσώστες με τρίμηνες συμβάσεις (Ιουν. Ιουλ. Αυγ.) και πέρντε (5) με δίμηνες (Ιουλ. Αυγ.).

Οι ενδιαφερόμενοι που κατέχουν τους απαραίτητους τίτλους από ναυαγοσωστικές σχολές καθώς και σχετικές πιστοποιήσεις από τις Λιμενικές Αρχές, καλούνται να δηλώσουν στον Δήμο την πρόθεσή τους για την προσεχή υποβολή αίτησης πρόσληψης.

Αρμόδιος υπάλληλος στον οποίο μπορούν οι ενδιαφερόμενοι ναυαγοσώστες να απευθύνονται είναι ο κ. Πράπας Απόστολος Τηλ. 2397065865.