Καθορισμός τρόπου χρήσης των χώρων που διατίθενται στα πολιτικά κόμματα και σε συνασπισμούς συνεργαζόμενων κομμάτων κατά την προεκλογική περίοδο των γενικών βουλευτικών εκλογών της 7ης Ιουλίου 2019

ΣΤΑΥΡΟΣ 24-6-2019

ΑΡΙΘΜ. ΠΡΩΤ: 12074

ΔΗΜΟΣΙΑ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΔΗΜΑΡΧΟΥ

ΚΑΘΟΡΙΣΜΟΣ ΤΡΟΠΟΥ ΧΡΗΣΗΣ ΤΩΝ ΧΩΡΩΝ ΠΟΥ ΔΙΑΤΙΘΕΝΤΑΙ ΣΤΑ ΠΟΛΙΤΙΚΑ ΚΟΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΥΣ ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΚΟΜΜΑΤΩΝ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΠΡΟΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΩΝ ΓΕΝΙΚΩΝ ΒΟΥΛΕΥΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 7ΗΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2019

Σχετ. Το υπ’ αριθμ. 45516/14-6-2019 έγγραφο του Υπουργείου Εσωτερικών.

Ο Δήμαρχος Βόλβης Διαμαντής Λιάμας, προσκαλεί τους εκπροσώπους των πολιτικών κομμάτων και των συνασπισμών συνεργαζόμενων κομμάτων που θα μετέχουν στις επικείμενες γενικές βουλευτικές εκλογές της 7ης Ιουλίου 2019, την Τετάρτη 26 Ιουνίου 2019 και ώρα 11:00΄π.μ. στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου (Δημοτικό κατάστημα στο Λιμάνι Σταυρού) με θέμα συζήτησης τον καθορισμό του τρόπου χρήσης των χώρων που διατίθενται στην επικράτεια του Δήμου Βόλβης, για προεκλογική προβολή.

Ο Δήμαρχος Βόλβης

Διαμαντής Ι. Λιάμας