ΔΗΜΟΣΙΑ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΑΠΟΣΠΑΣΗ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ

FAX: 2397061.888
Ταχ. Διεύθυνση: Σταυρός
Ταχ. Κώδικας: 57014
E-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΔΗΜΟΣΙΑ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Απόσπαση υπαλλήλων Δημοτικής Αστυνομίας στη Δημοτική Αστυνομία του Δήμου Βόλβης σύμφωνα με τις διατάξεις του άρθρου 13 του Ν. 3731/2008

Ο Δήμαρχος Βόλβης έχοντας υπόψη:

α)Τις διατάξεις του άρθρου 13 του Ν. 3731/2008 (ΦΕΚ 263/τ.Α΄/23.12.2008) «Αναδιοργάνωση της Δημοτικής Αστυνομίας και ρυθμίσεις λοιπών θεμάτων αρμοδιότητας Υπουργείου Εσωτερικών» και

β) Τις υπηρεσιακές ανάγκες του Δήμου Βόλβης.

Απευθύνει δημόσια πρόσκληση για την απόσπαση υπαλλήλων, κλάδου Δημοτικής Αστυνομίας, όλων των κατηγοριών και καλεί τους ενδιαφερόμενους υπαλλήλους, οι οποίοι έχουν συμπληρώσει τη διετή δοκιμαστική υπηρεσία, να υποβάλλουν αίτηση απόσπασής τους στη Δημοτική Αστυνομία του Δήμου Βόλβης, προκειμένου να καλύψουν τις υπηρεσιακές ανάγκες της Δημοτικής Αστυνομίας κατά την τουριστική περίοδο και για μέχρι έξι (6) μήνες.

1. ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ

Η προθεσμία υποβολής των αιτήσεων λήγει στις 30-06-2016 ημέρα Πέμπτη.

2. ΥΠΟΒΟΛΗ ΑΙΤΗΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΩΝ

Οι ενδιαφερόμενοι θα υποβάλλουν τις αιτήσεις τους στο Δήμο Βόλβης, Διεύθυνση Διοικητικών Υπηρεσιών Τ.Κ. 570 14 Σταυρός Θεσσαλονίκης επισυνάπτοντας :

α) Βιογραφικό σημείωμα

β) Πιστοποιητικό Υπηρεσιακών Μεταβολών και

γ) Τη σύμφωνη γνώμη του Δημάρχου του Δήμου της οργανικής τους θέσης.

Ο Δήμαρχος Βόλβης

Διαμαντής Ι. Λιάμας