ΜΙΚΤΗ ΧΟΡΩΔΙΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ Δ.Ε ΡΕΝΤΙΝΑΣ ΔΗΜΟΥ ΒΟΛΒΗΣ

Μικτή χορωδία μουσικής σχόλης

Δ.Ε Ρεντίνας Δήμου Βόλβης

Η μουσική σχολή Δ.Ε Ρεντίνας Δήμου Βόλβης δημιούργησε την μικτή τετράφωνη χορωδία της με μαέστρο τον κ. Καραμάνη Σταύρο.

Η χορωδία κάνει πρόβες στην αίθουσα εκδηλώσεων του λυκείου Σταυρού και αριθμεί έως τώρα 46 χορωδούς (18 άνδρες & 28 γυναίκες).

Όσοι και όσες ενδιαφέρονται να ενταχθούν στο δυναμικό της χορωδίας , ύστερα από την ανάλογη ακρόαση από το μαέστρο, μπορούν να επικοινωνήσουν στα παρακάτω τηλ:

• 6978241453 (τηλ. μαέστρου Καραμάνη Σταύρου)
  • 2397065670(τηλ. μουσικής σχολής Δ.Ε Ρεντίνας Δήμου Βόλβης)

Και ηλεκτρονικά στο: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.