Αποφάσεις Δημάρχου

ΑΠΟΦΑΣΗ

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΒΟΛΒΗΣ

Έχοντας υπόψη:
1) Τις διατάξεις του άρθρου 88 του Δημοτικού και Κοινοτικού Κώδικα (Ν. 3463/2006) σχετικά με την εξουσιοδότηση υπογραφών από τον Δήμαρχο.
2) Τις σχετικές διατάξεις του Ν. 3852/2010.
3) Την αριθμ. 6/2011 προγενέστερη απόφαση Δημάρχου με την οποία περέχονταν η εξουσιοδότηση υπογραφών σε συγκεκριμένους υπαλλήλους του Δήμου.
4) Τις παρούσες υπηρεσιακές ανάγκες του Δήμου Βόλβης.
Α π ο φ α σ ί ζ ο υ μ ε
Εξουσιοδοτούμε τη σχετική αρμοδιότητα υπογραφής με εντολή Δημάρχου στην Τοπική Κοινότητα Βόλβης για τα παρακάτω συγκεκριμένα πιστοποιητικά και βεβαιώσεις:
1) Πιστοποιητικά προσωπικής και οικογενειακής κατάστασης δημοτών, βάσει δημοτολογίων
2) Θεώρηση του γνησίου των υπογραφών
3) Θεώρηση για το ακριβές των φωτοαντιγράφων
4) Θεώρηση του γνησίου των υπογραφών των Υπεύθυνων Δηλώσεων
στην μόνιμη υπάλληλο του Δήμου Βόλβης Κατραντζή Αργυρή του Χριστοδούλου (ΠΕ Γεωπόνων).
Η παρούσα απόφαση ισχύει έως ανακλήσεώς της με μεταγενέστερη απόφαση.
Η παρούσα απόφαση να κοινοποιηθεί στην ανωτέρω υπάλληλο και να αναρτηθεί στην ιστοσελίδα του Δήμου.
Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΒΟΛΒΗΣ

Δημήτριος Ι. Γαλαμάτης