Προσκλήσεις

Σταυρός 07/01/2019

ΑΡΙΘΜ. ΠΡΩΤ. 136

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Σύμφωνα με τις διατάξεις του αρ. 75 του Ν. 3852/2010, σας προσκαλούμε να συμμετάσχετε στην συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής, η οποία θα γίνει στο δημοτικό κατάστημα στο Σταυρό την 11η Ιανουαρίου 2019, ημέρα Παρασκευή και ώρα 10:00 π.μ. κατά την οποία θα γίνει συζήτηση και θα ληφθούν αποφάσεις για τα παρακάτω θέματα της ημερήσιας διάταξης:

1. Σχέδιο προϋπολογισμού 2019, Αιτιολογική Έκθεση μετά τη γνώμη του Παρατηρητηρίου Οικονομικής Αυτοτέλειας των Ο.Τ.Α., Πίνακας Ο.Π.Δ. (Ολοκληρωμένου Πλαισίου Δράσης)
  2. Έγκριση διενέργειας διεθνούς ανοικτού ηλεκτρονικού διαγωνισμού, τεχνικών προδιαγραφών και καθορισμός των όρων διακήρυξης για την παροχή υπηρεσιών:  «Ενεργειακή Αναβάθμιση - Αυτοματοποίηση Συστημάτων Ηλεκτροφωτισμού Κοινοχρήστων Χώρων - Εφαρμογές Smart Cities, με Εξοικονόμηση Ενέργειας στο Δήμο Βόλβης»

Ο Δήμαρχος και Πρόεδρος της Ο.Ε.

ΛΙΑΜΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ